We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Het team

OBS Brinkschool is in het schooljaar 2021-2022 gestart met 18 groepen.
In november 2021 zal er een instroomgroep bij komen.




Leerkrachten
groep
naam
mail
1a
Saskia Venekamp
Tineke Wiegersma 
s.venekamp@stichtingbaasis.nl
t.wiegersma@stichtingbaasis.nl
1b
Marit Bronda
Monique Scholte op Reimer
m.bronda@stichtingbaasis.nl
m.scholteopreimer@stichtingbaasis.nl
1c
Linda Vos
Elodie Grijpink
l.vos@stichtingbaasis.nl  
e.grijpink@stichtingbaasis.nl
1d
Ellen Staats
e.staats@stichtingbaasis.nl
Instroom
Mariette Koerts
Susan Feeborg
m.koerts@stichtingbaasis.nl
s.feeborg@stichtingbaasis.nl
2a
Marianne Velten 
m.velten@stichtingbaasis.nl
2b
Karin Hoepman
Arjanne de Vries
k.hoepman@stichtingbaasis.nl
a.devries@stichtingbaasis.nl
3a
Gea Hoiting
g.hoiting@stichtingbaasis.nl
3b
Marit Bokma
Ineke Rijpstra
m.bokma@stichtingbaasis.nl
i.rijpstra@stichtingbaasis.nl
3c
Renske Timmerman
Ineke Rijpstra
r.timmerman@stichtingbaasis.nl i.rijpstra@stichtingbaasis.nl 
4a
Lot Kleiweg
l.kleiweg@stichtingbaasis.nl
4b
Silvia van der Meijs
Tineke van der Tuin
s.vandermeijs@stichtingbaasis.nl
t.vandertuin@stichtingbaasis.nl
5a
Yvette Boersma
Emma Smit
y.boersma@stichtingbaasis.nl
e.smit@stichtingbaasis.nl
5b
Jan Okken
Rianne van der Zaag
j.okken@stichtingbaasis.nl
r.vanderzaag@stichtingbaasis.nl
6a
Ferry Bouman
Ellen Noord
f.bouman@stichtingbaasis.nl
e.noord@stichtingbaasis.nl
6b
Stephan Blaauw
Rianne van der Zaag
s.blaauw@stichtingbaasis.nl
r.vanderzaag@stichtingbaasis.nl
7a
Berny Douwes
Monique Odijk
b.douwes@stichtingbaasis.nl
m.odijk@stichtingbaasis.nl
7b
Chantal Steijnis
Krista Mooi
c.steijnis@stichtingbaasis.nl
k.mooi@stichtingbaasis.nl
8a
Libor Oosterhuis
l.oosterhuis@stichtingbaasis.nl
8b
Mathijs van Hee
m.vanhee@stichtingbaasis.nl

Vakleerkrachten en expertiseteam

Gymnastiek
Ronald Haverkort
r.haverkort@stichtingbaasis.nl
Aanpak 4
Jolein Krabbe van Moorsel
j.krabbevanmoorsel@stichtingbaasis.nl
Beeldcoach en coach startende leerkrachten
Katja Arnoldus-Bish
k.arnoldus-bish@stichtingbaasis.nl
Leerlingbegeleider
Rianne van Duuren
r.vanduuren@stichtingbaasis.nl
Onderwijsassistent
Froukje Formsma
f.formsma@stichtingbaasis.nl
Onderwijsassistent
Jolanda de Rooij
j.derooij@stichtingbaasis.nl
* Emily de Grooth, groep 5b is met zwangerschapsverlof

Daarnaast hebben we drie conciërges aanwezig op beide locaties:
Harrie Westerling, Patrick Boere en Jack van der Velde.

Joyce Mollema

Directeur
werkdagen: maandag t/m vrijdagochtend
j.mollema@stichtingbaasis.nl

Shefali Kremer

Schoolcoördinator & Kwaliteitscoördinator locatie Oude Brinkweg
werkdagen: maandag t/m vrijdag
s.kremer@stichtingbaasis.nl

Monique Kraf Jonker

Kwaliteitscoordinator locatie Rummerinkhof
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
m.jonker@stichtingbaasis.nl