We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Het team

OBS Brinkschool is in het schooljaar 2021-2022 gestart met 18 groepen.
In november 2021 zal er een instroomgroep bij komen.





Leerkrachten
groep
naam
mail
1a
Saskia Venekamp
Tineke Wiegersma 
s.venekamp@stichtingbaasis.nl
t.wiegersma@stichtingbaasis.nl
1b
Marianne Velten
Monique Scholte op Reimer
m.velten@stichtingbaasis.nl
m.scholteopreimer@stichtingbaasis.nl
1c
Linda Vos
Elodie Grijpink
l.vos@stichtingbaasis.nl  
e.grijpink@stichtingbaasis.nl
1d
Ellen Staats
e.staats@stichtingbaasis.nl
2a
Marianne Velten 
Mariëtte Koerts
m.velten@stichtingbaasis.nl
m.koerts@stichtingbaasis.nl 
2b
Karin Hoepman
Monique Scholte op Reimer
k.hoepman@stichtingbaasis.nl
m.scholteopreimer@stichtingbaasis.nl
3a
Gea Hoiting
g.hoiting@stichtingbaasis.nl
3b
Marit Bokma
Ineke Rijpstra
m.bokma@stichtingbaasis.nl
i.rijpstra@stichtingbaasis.nl
3c
Renske Timmerman
Ineke Rijpstra
r.timmerman@stichtingbaasis.nl i.rijpstra@stichtingbaasis.nl 
4a
Lot Kleiweg
l.kleiweg@stichtingbaasis.nl
4b
Silvia van der Meijs
Minke Franke
s.vandermeijs@stichtingbaasis.nl
m.franke@stichtingbaasis.nl
5a
Yvette Boersma
Emma Smit
y.boersma@stichtingbaasis.nl
e.smit@stichtingbaasis.nl
5b
Emily de Grooth
Yvette Boersma
e.degrooth@stichtingbaasis.nl
y.boersma@stichtingbaasis.nl
6a
Ferry Bouman
Ellen Noord
f.bouman@stichtingbaasis.nl
e.noord@stichtingbaasis.nl
6b
Stephan Blaauw
s.blaauw@stichtingbaasis.nl
7a
Berny Douwes
Monique Odijk
b.douwes@stichtingbaasis.nl
m.odijk@stichtingbaasis.nl
7b
Chantal Steijnis
Krista Mooi
c.steijnis@stichtingbaasis.nl
k.mooi@stichtingbaasis.nl
8a
Libor Oosterhuis
l.oosterhuis@stichtingbaasis.nl
8b
Mathijs van Hee
m.vanhee@stichtingbaasis.nl

Vakleerkrachten en expertiseteam
Gymnastiek
Ronald Haverkort
r.haverkort@stichtingbaasis.nl
Aanpak 4
Jolein Krabbe van Moorsel
j.krabbevanmoorsel@stichtingbaasis.nl
Beeldcoach en coach startende leerkrachten
Katja Arnoldus-Bish
k.arnoldus-bish@stichtingbaasis.nl
Leerlingbegeleider
Rianne van Duuren
r.vanduuren@stichtingbaasis.nl
* Arjanne de Vries, groep 2b is met zwangerschapsverlof
* Tineke van der Tuin, groep 4b en 6a is met zwangerschapsverlof

Daarnaast hebben we drie conciërges aanwezig op beide locaties:
Harrie Westerling, Patrick Boere en Jack van der Velde.

Joyce Mollema

Directeur
werkdagen: maandag t/m vrijdagochtend
j.mollema@stichtingbaasis.nl

Shefali Kremer

Schoolcoördinator & Kwaliteitscoördinator 
werkdagen: maandag t/m vrijdag
s.kremer@stichtingbaasis.nl

Annemieke Luinge

Coördinator Passend Onderwijs Onderbouw
werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag
a.luinge@stichtingbaasis.nl

Monique Jonker

Coördinator Passend Onderwijs Bovenbouw
werkdagen: woensdag t/m vrijdag
m.jonker@stichtingbaasis.nl

Stella Leopold

Kwaliteitscoördinator
Werkdagen: maandag en donderdag
s.leopold@stichtingbaasis.nl