emailadres wachtwoord

Het Brinkschoolteam

Obs Brinkschool is het schooljaar 2019-2020 met 15 groepen gestart.
Hieronder een overzicht van de groepen met personeelsleden.





groepnaamdagmail
1aSaskia Venekamp
Tineke Wiegersma   
ma, di, woe
do, vrij
s.venekamp@stichtingbaasis.nl
t.wiegersma@stichtingbaasis.nl
1bArjanne de Vries
Monique Scholte op Reimer
ma, di, do, vrij
woe                                              
a.devries@stichtingbaasis.nl  
m.scholteopreimer@stichtingbaasis.nl
2aJanneke Couwenberg
Tineke Wiegersma    
ma, di, do, vrij
di, woe
j.couwenberg@stichtingbaasis.nl
t.wiegersma@stichtingbaasis.nl
2bMariëtte Koerts
Monique Scholte op Reimer
ma, woe, do, vrij
di
m.koers@stichtingbaasis.nl 
m.scholteopreimer@stichtingbaasis.nl
3aRenske Timmerman
Ineke Rijpstra
ma, woe, do, vrij
di
r.timmerman@stichtingbaasis.nl i.rijpstra@stichtingbaasis.nl 
3bGea Hoitingma, di, woe, do, vrij
g.hoiting@stichtingbaasis.nl
4aJolein Krabbe
Emily de Grooth
ma, di, woe
do, vrij
j.krabbevanmoorsel@stichtingbaasis.nl
e.degrooth@stichtingbaasis.nl
4bSilvia van der Meijs
Katja Arnoldus
ma, di, woe, do
vrij
s.vandermeijs@stichtingbaasis.nl
k.arnoldus-bish@stichtingbaasis.nl
5aEmma Smit
ma, di, woe, do, vrij
e.smit@stichtingbaasis.nl

5bDineke de Vries
Yvette Boersma
di, woe, do, vrij
ma, vrij
d.devries@stichtingbaasis.nl
y.boersma@stichtingbaasis.nl
6Chantal Steijnisma, di, woe, do, vrijc.steijnis@stichtingbaasis.nl
7Mathijs van Hee
Emily de Grooth
ma, di, do, vrij
woe
m.vanhee@stichtingbaasis.nl
e.degrooth@stichtingbaasis.nl
8Libor Oosterhuis
Ank Strang
ma, di, do, vrij
woe
l.oosterhuis@stichtingbaasis.nl
a.strang@stichtingbaasis.nl

Bert Boers

Bert Boers

Unit-directeur
b.boers@stichtingbaasis.nl
06-21822714
Dorien de Vries-Veldkamp

Dorien de Vries-Veldkamp

Schoolcoördinator
d.vries@stichtingbaasis.nl
Jannie van Slooten

Jannie van Slooten

Coördinator Passend Onderwijs
J.vanslooten@stichtingbaasis.nl
Monique Jonker

Monique Jonker

Coördinator Passend Onderwijs
m.jonker@stichtingbaasis.nl
Saskia Venekamp

Saskia Venekamp

Groep 1A
s.venekamp@stichtingbaasis.nl

Tineke Wiegersma

Groep 1A & 2A
t.wiegersma@stichtingbaasis.nl

Arjanne de Vries

Groep 1B
a.devries@stichtingbaasis.nl
Janneke Couwenberg

Janneke Couwenberg

Groep 2A
j.couwenberg@stichingbaasis.nl

Emily de Grooth

Groep 2B
m.degrooth@stichtingbaasis.nl
Mariëtte Koerts

Mariëtte Koerts

Groep 2B
m.koerts@stichtingbaasis.nl

Gea Hoiting

Groep 3A
g.hoiting@stichtingbaasis.nl
Renske Timmerman

Renske Timmerman

Groep 3B
r.timmerman@stichtingbaasis.nl
Ineke Rijpstra

Ineke Rijpstra

Groep 3B
i.rijpstra@stichtingbaasis.nl

Monique Scholte op Reimer

Groep 4A
m.scholteopreimer@stichtingbaasis.nl

Emily de Grooth

Groep 4A
e.degrooth@stichtingbaasis.nl
Silvia van der Meijs

Silvia van der Meijs

Groep 4B
s.vandermeijs@stichtingbaasis.nl
Katja Arnoldus-bish

Katja Arnoldus-bish

Groep 4B & 6B
k.arnoldus-bish@stichtingbaasis.nl
Jolien Krabbe

Jolien Krabbe

Groep 4B & 5A
j.krabbe@stichtingbaasis.nl

Emma Smit

Groep 5A
e.smit@stichtingbaasis.nl

Dineke de Vries

Groep 5B
d.devries@stichtingbaasis.nl

Yvette Boersma

Groep 5B
y.boersma@stichtingbaasis.nl
Chantal Steijnis

Chantal Steijnis

Groep 6
c.steijnis@stichtingbaasis.nl
Mathijs van Hee

Mathijs van Hee

Groep 7B
m.vanhee@stichtingbaasis.nl

Libor Oosterhuis

Groep 8
l.oosterhuis@stichtingbaasis.nl
Ank Strank

Ank Strank

Groep 8 en aanpak 4 klas
a.strank@stichtingbaasis.nl

Ronald Haverkort

Vakleerkracht gymnastiek groep 3 t/m 8
r.haverkort@stichtingbaasis.nl
Simone van der Heide

Simone van der Heide

Onderwijsassistent
s.vanderheide@stichtingbaasis.nl
Harrie Westerling

Harrie Westerling

Conciërge

Jack van der Heide

Conciërge