emailadres wachtwoord

Het Brinkschoolteam

Obs Brinkschool is dit schooljaar gestart met 13 groepen.
Hieronder een overzicht van het team van de Brinkschool. 





groepnaamdagmail
1aSaskia Venekamp
Tineke Wiegersma   
ma, di, woe
do, vrij
s.venekamp@stichtingbaasis.nl
t.wiegersma@stichtingbaasis.nl
1bArjanne de Vries
vervanger
ma, di, do, vrij
woe                                              
a.devries@stichtingbaasis.nl

2aJanneke Couwenberg
Tineke Wiegersma    
ma, di, do, vrij
di, woe
j.couwenberg@stichtingbaasis.nl
t.wiegersma@stichtingbaasis.nl
2bGerda Haan
Mariëtte Koerts
ma, di
woe, do, vrij
g.haan@stichtingbaasis.nl
m.koers@stichtingbaasis.nl
3aGea Hoitingma, di, woe, do, vrij g.hoiting@stichtingbaasis.nl
3bRenske Timmerman
Ineke Rijpstra
ma, woe, do, vr
di
r.timmerman@stichtingbaasis.nl i.rijpstra@stichtingbaasis.nl
4aMonique Scholte op Reimer
Emily de Grooth
ma, di

woe, do, vr
m.scholteopreimer@stichtingbaasis.nl
e.degrooth@stichtingbaasis.nl
4bSilvia van der Meijs
Jolein Krabbe
ma, di, do
woe, vrij
s.vandermeijs@stichtingbaasis.nl
l.krabbevanmoorsel@stichtingbaasis.nl
5aEmma Smit
Jolein Krabbe
ma, di, woe, vrij
do
e.smit@stichtingbaasis.nl
j.krabbevanmoorsel@stichtingbaasis.nl
5bDineke de Vries
Yvette Boersma
di, woe, do, vrij
ma, vrij
d.devries@stichtingbaasis.nl
y.boersma@stichtingbaasis.nl
6Chantal Steijnisma, di, woe, do, vrijc.steijnis@stichtingbaasis.nl
7Mathijs van Hee
vervanger
ma, di, do, vrij
woe
m.vanhee@stichtingbaasis.nl

8Libor Oosterhuis
Ank Strang
ma, di, do, vrij
woe
l.oosterhuis@stichtingbaasis.nl
a.strang@stichtingbaasis.nl

Bert Boers

Bert Boers

Unit-directeur
b.boers@stichtingbaasis.nl
06-21822714
Dorien de Vries-Veldkamp

Dorien de Vries-Veldkamp

Schoolcoördinator
d.vries@stichtingbaasis.nl

Jannie van Slooten

Coördinator Passend Onderwijs
J.vanslooten@stichtingbaasis.nl

Monique Jonker

Coördinator Passend Onderwijs
m.jonker@stichtingbaasis.nl

Saskia Venekamp

Groep 1A
s.venekamp@stichtingbaasis.nl

Tineke Wiegersma

Groep 1A & 2A
t.wiegersma@stichtingbaasis.nl

Arjanne de Vries

Groep 1B
a.devries@stichtingbaasis.nl

Janneke Couwenberg

Groep 2A
j.couwenberg@stichingbaasis.nl

Gerda Haan

Groep 2B
g.haan@stichtingbaasis.nl

Mariëtte Koerts

Groep 2B
m.koerts@stichtingbaasis.nl

Gea Hoiting

Groep 3A
g.hoiting@stichtingbaasis.nl

Renske Timmerman

Groep 3B
r.timmerman@stichtingbaasis.nl

Ineke Rijpstra

Groep 3B
i.rijpstra@stichtingbaasis.nl

Monique Scholte op Reimer

Groep 4A
m.scholteopreimer@stichtingbaasis.nl

Emily de Grooth

Groep 4A
e.degrooth@stichtingbaasis.nl

Silvia van der Meijs

Groep 4B
s.vandermeijs@stichtingbaasis.nl

Jolien Krabbe

Groep 4B & 5A
j.krabbe@stichtingbaasis.nl

Emma Smit

Groep 5A
e.smit@stichtingbaasis.nl

Dineke de Vries

Groep 5B
d.devries@stichtingbaasis.nl

Yvette Boersma

Groep 5B
y.boersma@stichtingbaasis.nl
Chantal Steijnis

Chantal Steijnis

Groep 6
c.steijnis@stichtingbaasis.nl

Mathijs van Hee

Groep 7
m.vanhee@stichtingbaasis.nl

Libor Oosterhuis

Groep 8
l.oosterhuis@stichtingbaasis.nl

Ank Strank

Groep 8 en aanpak 4 klas
a.strank@stichtingbaasis.nl

Eddy Doesburg

Vakleerkracht gymnastiek groep 3 t/m 8
e.doesburg@stichtingbaasis.nl

Simone van der Heide

Onderwijsassistent
s.vanderheide@stichtingbaasis.nl

Carin Hönebecke

Onderwijsassistent
c.honebecke@stichtingbaasis.nl

Harrie Westerling

Conciërge

Jack van der Heide

Conciërge