We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Het Brinkschoolteam

Obs Brinkschool is het schooljaar 2020-2021 met 15 groepen gestart.
Vermoedelijk start begin 2021 de instroomgroep met nieuwe vierjarigen.
Hieronder een overzicht van de groepen met personeelsleden.




groep
naam
mail
1a
Saskia Venekamp
Tineke Wiegersma    

s.venekamp@stichtingbaasis.nl
t.wiegersma@stichtingbaasis.nl
1bArjanne de Vries
Monique Scholte op Reimer

a.devries@stichtingbaasis.nl  
m.scholteopreimer@stichtingbaasis.nl
2a
Janneke Couwenberg
Tineke Wiegersma    

j.couwenberg@stichtingbaasis.nl
t.wiegersma@stichtingbaasis.nl
2b
Mariëtte Koerts
Monique Scholte op Reimer

m.koerts@stichtingbaasis.nl 
m.scholteopreimer@stichtingbaasis.nl
3aRenske Timmerman
Ineke Rijpstra

r.timmerman@stichtingbaasis.nl i.rijpstra@stichtingbaasis.nl 
3b
Gea Hoiting

g.hoiting@stichtingbaasis.nl
4a
Lot Kleiweg
Arjanne de Vries

l.kleiweg@stichtingbaasis.nl
k.arnoldus-bish@stichtingbaasis.nl
4b
Silvia van der Meijs
Katja Arnoldus

s.vandermeijs@stichtingbaasis.nl
k.arnoldus-bish@stichtingbaasis.nl
5aYvette Boersma Dineke de Vries
y.boersma@stichtingbaasis.nl
d.devries@stichtingbaasis.nl
5b
Emma Smit
e.smit@stichtingbaasis.nl
6a
Emily de Grooth
Katja Arnoldus

e.degrooth@stichtingbaasis.nl
k.arnoldus-bish@stichtingbaasis.nl
6b
Chantal Steijnis
Monique Odijk

c.steijnis@stichtingbaasis.nl
m.odijk@stichtingbaasis.nl
7a
Ellen Noord
e.noord@stichtingbaasis.nl
7b
Mathijs van Hee

m.vanhee@stichtingbaasis.nl
8a
Berny Douwes
b.douwes@stichtingbaasis.nl
 8bLibor Oosterhuis
Monique Odijk

l.oosterhuis@stichtingbaasis.nl
m.odijk@stichtingbaasis.nl



Corjan van der Veen

Directeur a.i.
werkdagen: maandag t/m vrijdag
c.veen@stichtingbaasis.nl

Shefali Kremer

Schoolcoördinator
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
s.kremer@stichtingbaasis.nl
Jannie van Slooten

Jannie van Slooten

Coördinator Passend Onderwijs
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
J.vanslooten@stichtingbaasis.nl
Monique Jonker

Monique Jonker

Coördinator Passend Onderwijs
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
m.jonker@stichtingbaasis.nl

Ronald Haverkort

Vakleerkracht gymnastiek groep 3 t/m 8
r.haverkort@stichtingbaasis.nl

Jolein Krabbe - van Moorsel

Leerkracht Aanpak 4

Rianne van Duuren

Onderwijsassistent (vervangster)
Harrie Westerling

Harrie Westerling

Conciërge

Jack van der Heide

Conciërge

Annemiek Luinge

Onderwijsassistent onderbouw