We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Het Brinkschoolteam

Obs Brinkschool is het schooljaar 2019-2020 met 15 groepen gestart.
In januari 2020 is een extra groep, groep 1c, gestart.
Hieronder een overzicht van de groepen met personeelsleden.




groep
naam
dag
mail
1a
Saskia Venekamp
Tineke Wiegersma   
ma, di, woe
do, vrij
s.venekamp@stichtingbaasis.nl
t.wiegersma@stichtingbaasis.nl
1b
Arjanne de Vries
Monique Scholte op Reimer
ma, di, do, vrij
woe                                              
a.devries@stichtingbaasis.nl  
m.scholteopreimer@stichtingbaasis.nl
2a
Janneke Couwenberg
Tineke Wiegersma    
ma, di, do, vrij
di, woe
j.couwenberg@stichtingbaasis.nl
t.wiegersma@stichtingbaasis.nl
2b
Mariëtte Koerts
Monique Scholte op Reimer
ma, woe, do, vrij
di
m.koers@stichtingbaasis.nl 
m.scholteopreimer@stichtingbaasis.nl
3a
Renske Timmerman
Ineke Rijpstra
ma, woe, do, vrij
di
r.timmerman@stichtingbaasis.nl i.rijpstra@stichtingbaasis.nl 
3b
Gea Hoiting
ma, di, woe, do, vrij
g.hoiting@stichtingbaasis.nl
4a
Emily de Grooth
Katja Arnoldus
di, woe, do, vrij
ma
e.degrooth@stichtingbaasis.nl
4b
Silvia van der Meijs
Katja Arnoldus
ma, di, woe, do
vrij
s.vandermeijs@stichtingbaasis.nl
k.arnoldus-bish@stichtingbaasis.nl
5a
Emma Smit
ma, di, woe, do, vrij
e.smit@stichtingbaasis.nl
5b
Dineke de Vries
Yvette Boersma
di, woe, do, vrij
ma, vrij
d.devries@stichtingbaasis.nl
y.boersma@stichtingbaasis.nl
6a
Ellen Noord
ma, di, woe, do, vrij
e.noord@stichtingbaasis.nl
6b
Chantal Steijnis
Katja Arnoldus-Bish
ma, wo, do, vrij
di
c.steijnis@stichtingbaasis.nl
k.arnoldus-Bish@stichtingbaasis.nl
7a
Berny Douwes
ma, di, woe, do, vrij
b.douwes@stichtingbaasis.nl
7b
Mathijs van Hee

Ma, di, do, vr
woe
m.vanhee@stichtingbaasis.nl
e.degrooth@stichtingbaasis.nl
8a
Libor Oosterhuis
inval
Ma, di, do, vr
woe
l.oosterhuis@stichtingbaasis.nl
 1c
Linda Vos
Elodie Grijpink
ma, di, woe
do, vr
 l.vos@stichtingbaasis.nl
e.grijpink@stichtingbaasis.nl



Bert Boers

Bert Boers

Unit-directeur
werkdagen: maandag t/m vrijdag
b.boers@stichtingbaasis.nl
06-21822714
Dorien de Vries-Veldkamp

Dorien de Vries-Veldkamp

Schoolcoördinator
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
d.vries@stichtingbaasis.nl
Jannie van Slooten

Jannie van Slooten

Coördinator Passend Onderwijs
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
J.vanslooten@stichtingbaasis.nl
Monique Jonker

Monique Jonker

Coördinator Passend Onderwijs
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
m.jonker@stichtingbaasis.nl

Tineke Wiegersma

Groep 1A & 2A
t.wiegersma@stichtingbaasis.nl

Arjanne de Vries

Groep 1B
a.devries@stichtingbaasis.nl

Emily de Grooth

Groep 2B
m.degrooth@stichtingbaasis.nl
Mariëtte Koerts

Mariëtte Koerts

Groep 2B
m.koerts@stichtingbaasis.nl

Gea Hoiting

Groep 3A
g.hoiting@stichtingbaasis.nl
Renske Timmerman

Renske Timmerman

Groep 3B
r.timmerman@stichtingbaasis.nl
Ineke Rijpstra

Ineke Rijpstra

Groep 3B
i.rijpstra@stichtingbaasis.nl

Monique Scholte op Reimer

Groep 4A
m.scholteopreimer@stichtingbaasis.nl

Emily de Grooth

Groep 4A
e.degrooth@stichtingbaasis.nl
Silvia van der Meijs

Silvia van der Meijs

Groep 4B
s.vandermeijs@stichtingbaasis.nl
Katja Arnoldus-bish

Katja Arnoldus-bish

Groep 4B & 6B
k.arnoldus-bish@stichtingbaasis.nl

Emma Smit

Groep 5A
e.smit@stichtingbaasis.nl

Dineke de Vries

Groep 5B
d.devries@stichtingbaasis.nl

Yvette Boersma

Groep 5B
y.boersma@stichtingbaasis.nl
Chantal Steijnis

Chantal Steijnis

Groep 6
c.steijnis@stichtingbaasis.nl
Mathijs van Hee

Mathijs van Hee

Groep 7B
m.vanhee@stichtingbaasis.nl

Libor Oosterhuis

Groep 8
l.oosterhuis@stichtingbaasis.nl

Ronald Haverkort

Vakleerkracht gymnastiek groep 3 t/m 8
r.haverkort@stichtingbaasis.nl
Simone van der Heide

Simone van der Heide

Onderwijsassistent
s.vanderheide@stichtingbaasis.nl
Harrie Westerling

Harrie Westerling

Conciërge

Jack van der Heide

Conciërge